Hakkımızda

Home Hakkımızda

Sektörde sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini 2018 yılında başlattığı sağlık hizmetleriyle herkese ulaştırmayı hedefleyen firmamız, TÜRSAB üyesidir. Dünyada ve ülkemizde gelişimini sürdüren sağlık turizmi anlayışı; hasta tedavisinin yanı sıra müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklıdır.

Son teknolojilerden destek alan hizmetlerimiz; deneyimli kadro, uygun fiyat, eksiksiz planlama ve hasta memnuniyeti üzerine şekillenir. Tedavi öncesi ve sonrasındaki ihtiyaçlar kurumsal bir anlayışla hızlı ve profesyonel çözümlerle tamamlanır. Hizmet verdiğimiz branşlarda anlaşmalı olduğumuz kurum ve hekimler, alanında kendi ispat eden çalışmaların altına imza atmıştır.

Misyonumuz

Kaliteli sağlık hizmetinin herkes için erişilebilir olmasını amaçlayan çalışmalarımız, son teknolojik cihazlarla donatılmış sağlık kurumlarında verilir. Hasta ve yakınlarının tedavi boyunca her ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanması birinci önceliğimizdir. Hasta haklarını gözeten ve konforun ön planda tutulduğu tedavi süreci, yaşanması muhtemel sorunlar göz önünde tutularak önceden planlanır.

Vizyonumuz

Alanında profesyonel ekiplerle bir bütün olarak değerlendirdiğimiz sağlık turizmi hizmetleri, Türk misafirperverlik anlayışı ve etik değerler göz önünde tutularak tamamlanır. Hastalara yönelik çalışmalarımız; tedavi planlama, Türkiye’ye varış, tedavi süreci, ülkeden ayrılış ve tedavi sonrası hizmetleri olarak özenle tamamlanır.

Canlı Destek

Whatsapp Hattı